HDA261502
S/
SKU:
HDA261502
Category:
SCHNEIDER
Description
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V 150A
Related products
Add to cart
SCHNEIDER
Techo P IP55.Ancho 800mm,Prof 400mm
Puerta plena P IP55,ancho 400mm
Conex.P NS-MTZ1 1600 Vert.Chasis.3P
Puerta plena P IP30,ancho 650mm