LC1D32KUE
S/
432.90
SKU:
LC1D32KUE
Category:
SCHNEIDER
Description
Contactor 3P AC3 <= 440V 32A 100-250V AC
Related products
Add to cart
SCHNEIDER
Linergy BW JdB aislado 3P 160A,Lon=1m
Puerta plena P IP55,ancho 650mm