LJL36400M37X
S/
SKU:
LJL36400M37X
Category:
SCHNEIDER
Description
PowerPact L-Frame 400 A, 65kA a 480 VAC,
Related products
Add to cart
SCHNEIDER
Armadura P Ancho 650.Prof 400.Alto 2m
Armadura P Ancho 300.Prof 400.Alto 2m
Armadura P Ancho 300.Prof 600.Alto 2m
Puerta plena P IP55,ancho 400mm