LJL36400M37X
S/
SKU:
LJL36400M37X
Category:
SCHNEIDER
Description
PowerPact L-Frame 400 A, 65kA a 480 VAC,
Related products
Add to cart
SCHNEIDER
Linergy LGYE Conex.Hor. 630 a 1.600A
Puerta Transp. P IP30, A800mm+Pantalla
Puerta plena P IP55,ancho 400mm