LJL36400U44X
S/
SKU:
LJL36400U44X
Category:
SCHNEIDER
Description
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V 400A
Related products
Add to cart
SCHNEIDER
Puerta Transp. P IP30, ancho 650mm