LRL36400U31X
S/
SKU:
LRL36400U31X
Category:
SCHNEIDER
Description
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V 400A
Related products
Add to cart
SCHNEIDER
Puerta plena P IP55,ancho 650mm
Techo P IP55.Ancho 800mm,Prof 400mm