LRL36400U31X
S/
SKU:
LRL36400U31X
Category:
SCHNEIDER
Description
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V 400A
Related products
Add to cart
SCHNEIDER
Puerta plena P IP30,ancho 400mm
Armadura P Ancho 300.Prof 600.Alto 2m
Puerta plena P IP30,ancho 300mm