7030000-USB
S/
124.30
SKU:
7030000-USB
Category:
RITTAL
Description
USB for IoT/CMCIII.
Related products
Add to cart
RITTAL
Intercambiador de calor aire/aire mural, 1.25/1.3 kW, 230 V, 1, 50/60 Hz
S/
Add to cart
Intercambiador de calor aire/aire mural, 2 kW, 230 V, 1, 50/60 Hz, e-Comfort
SK AIR/WATER HEAT EXCHANGER 500W
SK RTT a/w heat exch. r-mounted 3000 W