HDA261502
S/
SKU:
HDA261502
Category:
SCHNEIDER
Description
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V 150A
Related products
Add to cart
SCHNEIDER
Puerta plena P IP30,ancho 650mm
Puerta plena P IP55,ancho 300mm
Linergy LGYE Conex.Hor. 630 a 1.600A