LJL36400M37X
S/
SKU:
LJL36400M37X
Category:
SCHNEIDER
Description
PowerPact L-Frame 400 A, 65kA a 480 VAC,
Related products
Add to cart
SCHNEIDER
Puerta Transp. P IP30, ancho 650mm
Puerta plena P IP30,A800mm+Pantalla
Linergy BW JdB aislado 3P 160A,Lon=1m