LJL36400U44X
S/
SKU:
LJL36400U44X
Category:
SCHNEIDER
Description
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V 400A
Related products
Add to cart
SCHNEIDER
Puerta plena reforzada IP30 A650mm
Puerta plena reforzada IP30 A800mm
Linergy BW JdB aislado 3P 160A,Lon=1m