LJF36400U33X
S/
SKU:
LJF36400U33X
Category:
SCHNEIDER
Description
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V 400A
Related products
Add to cart
SCHNEIDER
Puerta Transp. P IP30, A800mm+Pantalla
Puerta Transp. P IP55, ancho 650mm